Známe datum vydání strategie Company of Heroes pro tablety iPad
autor: Mirek Kočí , publikováno 3.2.2020

Strategie Company of Heroes nabrala před koncem roku zpoždění, protože studio nestihlo vše pořádně vyladit. Nyní se ale zdá, že už je vše v pořádku a tak vývojáři oznámili nový termín vydání. V App Store se hra objeví 13. února.

Děj Company of Heroes začíná invazí do Normandie a provede vás nejpodstatnějšími bitvami a událostmi Druhé světové války. Díky realistické fyzice zničíte v bojišti i to, o čem jste si mysleli, že zničit nepůjde. V pěkném vizuálním kabátku na vás bude čekat nevšední zážitek, ve kterém na vlastní kůži okusíte odvahu a statečnost hrdinů, kteří ovlivnili celou generaci.

Konverzi populární strategie Company of Heroes z roku 2006 na iPady dostalo na starosti studio Feral Interactive, které už takto na tablety Applu převedlo strategii Rome: Total War.

Pro úspěšnou instalaci Company of Heroes budete potřebovat 6 GB volné paměti a zároveň je vývojáři vyžadován také operační systém iOS 13.1 a novější. Za hru zaplatíte 14,99 eur, tedy zhruba 380 korun. Verze pro mobilní telefony iPhone v plánu není.

Podporované iPady:

iPad mini (páté generace)
iPad Air (třetí generace)
iPad (páté a novější generace)
iPad Pro (všechny tři generace)Tagy: Company of Heroes  iPad  Apple  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.