Skládací mobil od Intelu? Takto by mohl vypadat
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.2.2020

Zahraniční web LetsGo Digital vytvořil 3D rendery, které ukazují, jak by mohl vypadat první skládací telefon společnosti Intel. Redaktoři vycházeli z nákresu patentu, který si americká společnost nechala v Jižní Koreji zaregistrovat v uplynulém roce.

Na snímcích můžeme vidět lehké a tenké zařízení s jedním velkým displejem, který se dá v polovině přehnout a docílit tak složeného, nebo naopak rozloženého, stavu. Na spodní hraně skládacího mobilu lze pozorovat sofistikovaný mechanismus, který bude nejspíše zabraňovat samovolnému otevírání displeje do tzv. režimu „tablet“. Další render pak ukazuje smartphone v rozloženém stavu a my tak můžeme vidět, že leva strana zařízení je o něco tlustší než pravá, kterou v podstatě tvoří jen samotný displej. V levé části se ukrývá hardware, baterie a další komponenty.

Rendery samy o sobě nevypadají špatně, je však otázkou, jestli se skládacího telefonu od Intelu někdy dočkáme. Redaktoři LetsGo Digital uvádějí, že zřejmě zůstane jen u 3D vizualizací, a pokud by se přeci jenom k vydání ohebného mobilu Intel rozhodl, na trh by jej nejspíše uvedl pod jinou značkou.

Skládací mobil od Intelu? Takto by mohl vypadat

Skládací mobil od Intelu? Takto by mohl vypadat

Skládací mobil od Intelu? Takto by mohl vypadatTagy: LetsGo Digital  Intel  telefon  mobil  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.