Xiaomi snižuje ceny u vybraných produktů
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.2.2020

Společnost Xiaomi oznámila dočasné snížení cen u svých některých produktů. Například fitness náramek Mi Band 3 je nyní oficiálně k dostání za 599 Kč. Výhodněji zákazníci mohou pořídit i stropní světlo Mi LED Ceiling Light nebo fitness tracker Xiaomi Amazfit Cor 2.

Mi Band 3 nabízí měření tepu na zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, připojení přes Bluetooth a je i voděodolný do hloubky 50 metrů. Náramek je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS a podle intenzity jeho používání vydrží na jedno nabití až 20 dní.

Pokud byste měli zájem navíc o barevný displej s tvrzeným sklíčkem Gorilla glass, měření rychlosti, záznam trasy, měření vystoupaných pater, intervalový trénink, připojení pomocí Bluetooth i NFC, tak je zde Xiaomi Amazfit Cor 2 v černém provedení s časově omezenou sníženou cenou 990 Kč. Kromě uvedeného zobrazuje i notifikace na příchozí zprávy, volání, alarm či předpověď počasí.

Xiaomi snižuje ceny u vybraných produktů

Snížení ceny se dotklo i stropního světla Xiaomi Mi LED Ceiling Light, které se pyšní dlouhou životností 25 000 hodin a světelným tokem 1 800 lm, díky kterému, jak výrobce uvádí, bez problému osvětlí prostor jak v obývacím pokoji, tak i v kanceláři. I proto má nastavitelnou teplotu barev v rozsahu 2 700 K až 6 500 K, kterou lze nastavovat v telefonu přes aplikaci Mi Home. Jeho cena se od února snížila na 2 090 Kč.

Xiaomi snižuje ceny u vybraných produktůTagy: Mi Band 3  Xiaomi  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

20 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.