Pořádná ochrana i pro zápěstí! PanzerGlass představuje tvrzená skla pro chytré hodinky
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.1.2020

Chytré hodinky se stávají stále rozšířenějšími mezi běžnými zákazníky. Zároveň jsou ale i mnohem náchylnější na poškrábání a náhodné poškození než chytrý telefon. Stačí malé ťuknutí displeje o dveře, nebo o stůl a oprava mnohdy znamená podobné náklady jako pořízení nového zařízení.

Tvrzená skla od dánského výrobce, která se nyní dostávají do prodeje, odolají poškrábáním nožem, klíči a dalšími ostrými kovovými předměty, se kterými displeje hodinek  mohou při každodenním nošení přijít do styku. Vysoká odolnost je docílená tím, že skla jsou 0,4 mm silná a vyráběná pokročilým výrobním procesem.

Všechna sklíčka mají lepidlo po celé ploše, čímž je zajištěno velmi dobré přilnutí k displeji, ale také odolnost vůči odlepení i při pobytu ve vodě. Aplikací skla na hodinky nijak neomezuje funkčnost displeje a ten by tak měl zůstat citlivý jako předtím.

Pořádná ochrana i pro zápěstí! PanzerGlass představuje tvrzená skla pro chytré hodinky

Na výběr jsou jak verze pro všechny generace Apple Watch, tak pro vybrané modely hodinek od značek Samsung, Suunto, Huawei, Polar a Garmin. Kompatibilitu s dalšími hodinkami od ostatních výrobců pak lze ověřit pomocí QR kódu, který se nachází na balení produktu.

Nová tvrzená skla PanzerGlass pro chytré hodinky jsou již v prodeji za cenu od 399 Kč v závislosti na vybraném modelu.Tagy: PanzerGlass  Apple Watch  Smart watch  sklo  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.