Uživatelské prostředí EMUI 10 už běží na 50 milionech zařízení
autor: Mirek Kočí , publikováno 23.1.2020

Společnost Huawei patří už několik let mezi nejaktivnější výrobce, pokud jde o aktualizace operačního systému Android. A zdá se, že své zákazníky potěšila i s příchodem EMUI 10. Na čínské sociální síti Weibo se totiž firma chlubí, že nové uživatelské prostředí již běží na 50 milionech zařízení.

Na chytré telefony se EMUI 10 v testovací verzi dostalo v září loňského roku. V průběhu následujících týdnů nadstavba procházela důkladným laděním a finální software k zákazníkům dorazil v polovině listopadu.

S příchodem EMUI 10 se majitelé chytrých telefonů Huawei dočkali vylepšeného tmavého režimu, který umí do černé zahalit i aplikace třetích stran. Změnou prošly ikony, animace a vývojáři se v neposlední řadě zaměřili i na zvýšení bezpečnosti a svižnosti oproti EMUI 9.1.

Uživatelské prostředí EMUI 10 už běží na 50 milionech zařízení

Do nového prostředí he implementovaný opět o něco vylepšený systém souborů EROFS a rovněž i technologie GPU Turbo 3.0. Součástí updatu je i funkce pro snadné propojení telefonu s notebookem, kterou Huawei nazývá Multi-screen collaboration“.

ZdrojTagy: Huawei  EMUI 10  EMUI  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.