SteelSeries představuje herní myš Rival 3 a klávesnice Apex 3 a Apex 5
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.1.2020

Výrobce herních a esportových periferií SteelSeries uvádí na trh myš Rival 3 a herní klávesnice Apex 3 a Apex 5, které mají za cíl přiblížit přednosti prémiových modelů značky širšímu okruhu hráčů.

SteelSeries Rival 3

Plnohodnotná symetrická herní myš SteelSeries Rival 3 je díky umístění dvou tlačítek na levý bok určená pravákům. Její herní duch je zvýrazněn RGB podsvícením loga a netradičně také linkou po části obvodu spodní strany. Využívá nového výkonného senzoru a kvalitních materiálů pro vysokou odolnost a přesto je k dispozici za dostupnou cenu.

Rival 3 je vyhotovena z polymeru, který zajišťuje dlouhodobou odolnost a má také vliv na nízkou hmotnost (77 gramů). Myš disponuje novým vlastním optickým senzorem TrueMove Core. Jedná se o obrovský pokrok ve výkonu senzorů v této cenové hladině, kde tradiční herní značky aplikují do myší za tuto cenu klasický snímač. SteelSeries ve spolupráci s výrobcem PixArt jde zajímavější cestou a vyvinuli zcela nový herní čip právě pro model Rival 3. TrueMove Core nabízí 8 500 CPI a sledování pohybu jedna k jedné (1-to-1 tracking); to znamená, že skutečně každý pohyb myši je zaznamenán a replikován na obrazovku.

Myš je dále osazena kvalitními spínači s garancí 60 milionu stisknutí, které využívá například Rival 650, a zabudovanou pamětí pro nastavení až 5 uživatelských profilů v aplikaci SteelSeries Engine. SteelSeries Rival 3 je celosvětově dostupná za 39,99 eur.

SteelSeries představuje herní myš Rival 3 a klávesnice Apex 3 a Apex 5

 

SteelSeries Apex 3 - klávesnice stvořená pro hraní

Jedná se o plnohodnotnou herní klávesnicí se stupněm krytí IP32, který kombinuje nejmodernější technologie SteelSeries včetně desetizonového RGB podsvícení, anti-ghosting technologie a nových tichých herních spínačů s nízkým třením a odolností více než 20 milionu stisknutí. Stejně jako u prémiové řady Apex Pro je k dispozici odnímatelná magnetická podložka pod zápěstí, multimediální tlačítko, rollovací váleček s klikací funkcí a tři předpřipravené cesty pro vedení kabelu na spodu klávesnice.

SteelSeries Apex 3 je celosvětově k dispozici za 79,99 eur.

SteelSeries představuje herní myš Rival 3 a klávesnice Apex 3 a Apex 5

SteelSeries Apex 5 - to nejlepší

Klávesnice Apex 5 přichází s hybridními spínači kombinujícími nejlepší vlastnosti dvou světů. Snadný stisk membránových spínačů s odolností, výkonem, zpětnou vazbou a jistotou při stisku modrých mechanických spínačů. Dále je vybavena špičkovými technologiemi převzatými z modelů Apex Pro - magnetickou podložkou pod zápěstí, kvalitním leteckým hliníkem, OLED displejem, multimediálními tlačítky, speciálním rolovacím válečkem a RGB podsvícením každé klávesy zvlášť. Uživatelé si mohou přizpůsobit OLED displej vlastními GIF obrázky, nechat zobrazit informace z her jako jsou CS:GO nebo Dota2, promítat detaily hudební streamovací služby TIDAL, upozorňovat a přepisovat zprávy z komunikační aplikace Discord, procházet nastavení a další.

SteelSeries Apex 5 je celosvětově k dispozici za 129,99 eur.

SteelSeries představuje herní myš Rival 3 a klávesnice Apex 3 a Apex 5

 Tagy: Rival 3  Apex 3  SteelSeries  Apex 5  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.