Acer C250i v prodeji, nabízí Full HD rozlišení a režim automatického otočení
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.1.2020

Do tuzemských obchodů zamířil v uplynulých dnech projektor Acer C250i, který je zajímavý automatickým otočením projekce na výšku, nabízí tak bezproblémovou konzumaci obsahu například z Instagramu.

Premiéru si Acer C250i odbyl ještě v loňském roce, konkrétně v září na veletrhu IFA v Berlíně, na pulty obchodů dorazil ale až letos. Na rozdíl od konkurenčních modelů vyniká především možností otočení obrazu na výšku, pokud ho postavíte. Díky tomu uživatelé mohou například promítat videokonference nebo živé vysílání z chytrých telefonů na výšku, což je typické pro sociální sítě jako je Instagram; zobrazuje se přitom celá obrazová plocha bez nevkusných černých okrajů. Pokud je projektor umístěný „naležato“, lze jej díky specifické konstrukci „rolovat“ a najít tak nejlepší úhel pro prohlížení obsahu na zdi.

Acer C250i v prodeji, nabízí Full HD rozlišení a režim automatického otočení

Co se týče specifikací, tak svítivost LCD zdroje projektoru činí 300 ANSI lumenů, kontrastní poměr je 5 000 : 1, výkon reproduktorů činí 5 wattů a na jedno nabití baterie C250i vydrží fungovat až 5 hodin. Na těle novinky se nachází konektory HDMI, USB-C a USB-A pro přehrávání obsahu třeba z flashdisku), nechybí ani audio konektor a čtečka paměťových karet. Smartphony se systémem Android i iOS lze k projektoru připojit bezdrátově. Důležitou informací je, že projektor nabízí rozlišení až 1080p.

V České republice se projektor začal prodávat za necelých dvanáct tisíc korun včetně DPH.Tagy: Acer C250i  Acer  Windows  C250i  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.