Bezdrátová sluchátka Philips SHB2515 nabídnou až 100 hodin poslechu
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.1.2020

Společnost Philips uvádí do tuzemských obchodů „špuntová“ (In-Ear) sluchátka SHB2515, mezi jejcihž přednosti patří kvalitní zvuk, podpora pro handsfree telefonování a zároveň i dlouhá výdrž na jedno nabití.

Základem sluchátek Philips SHB2515 jsou reproduktory s průměrem 6 mm vybavené – podobně jako jejich příbuzní v reprosoustavách – osvědčenými neodymovými magnety. K dobrému poslechu má napomáhat i konstrukce zvukovodů, jejichž oválný tvar maximalizuje pasivní izolaci hluku.

U špuntových sluchátek je velmi podstatné pohodlné nošení, v příslušenství modelu Philips SHB2515 proto uživatel najde ve třech velikostech měkké gumové ušní adaptéry. SHB2515 reprodukují zvuk přenášený ze zdroje přes bluetooth, v jehož rámci jsou podporovány profily A2DP, Handsfree, HFP, HSP. Párování je jednoduché, mj. i proto, že sluchátka si „pamatují“ poslední zařízení, se kterým byla spárována a připojení je tak otázkou okamžiku.

Bezdrátová sluchátka Philips SHB2515 nabídnou až 100 hodin poslechu

Bezdrátová sluchátka Philips SHB2515 nabídnou až 100 hodin poslechu

Sluchátka poslouží navíc i pro pohodlné handsfree telefonování a uživatelé jistě ocení i jednoduchý, ale funkční systém ovládání pomocí multifunkčních tlačítek. Pomocí nich je možné měnit hlasitost, přeskočit skladbu nebo přijmout příchozí hovor.

Díky pouzdru sluchátek, které je současně i jejich dobíjecím zařízením s kapacitou 3 350 mAh (obdoba power banky), má uživatel zásobu dobíjecí energie až na 100 hodin provozu doslova v kapse. Jedno nabití z pouzdra trvá přibližně 1,5 hodiny a vystačí na zhruba 5 hodin přehrávání. Navíc na pouzdru nechybí také port USB, takže v případě potřeby poslouží i pro dobití mobilního telefonu.

True Wireless sluchátka Philips SHB2515 jsou dostupná v černém a bílém provedení, jejich doporučená cena je 3 099 Kč.Tagy: Philips  SHB2515  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
17.1.2020 08:29:42   37.48.53.xxx 33
Neskutečné,co předvádíte,řešíte tady kraviny, ale důležité informace nula nula nic.Letos intel nebude mít nic, to jsem zvědavý o čem budete psát, když AMD je tady sprosté slovo.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.