HTC zásadně snižuje ceny u virtuální relity Vive Pro
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.1.2020

Společnost HTC dnes oznámila snížení cen vrcholných VR headsetů Vive Pro. Pokles ceny se týká nejen kompletní sady Vive Pro Full Kit, ale také dostupnější varianty se základnovými stanicemi verze Steam VR 1.0 i samostatného headsetu Vive Pro HMD.

Kompletní sada se základnovými stanicemi verze Steam VR 2.0, které umožňují rozšíření herního prostoru až na velikost 10 krát 10 metrů nyní fanoušci VR získají za 31 190 Kč. Sada HTC Vive Pro Starter Kit, která i přes použití základnových stanic Steam VR 1.0 umožňuje sledování pohybu na ploše 4 krát 4 metry má nyní cenu 25 990 Kč. A samostatný headset pak uživatelé získají za 16 790 Kč.

Nové ceny platí jak na stránkách www.vive.com, tak v obchodě Alza.cz a u všech oficiálních prodejců. Pro varianty virtuální reality od HTC nabízejí např. OLED obrazovky s vysokým rozlišením, duální mikrofon s aktivním potlačením okolních ruchů, podporu bezdrátového adaptéru s technologií Wi-Gig, Hi-Res sluchátka nebo bezkonkurenční pohodlí zajištěné optimalizovanými stélkami, dokonalým vyvážením headsetu a dostatkem prostoru, který ocení uživatelé s dioptrickými brýlemi.

HTC zásadně snižuje ceny u virtuální relity Vive ProTagy: HTC  Vive Pro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

17 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.