Unikla podoba chystaných iPadů od Apple
autor: Mirek Kočí , publikováno 30.12.2019

Rendery, na které upozornil veleuznávaný leaker Steve H. McFly (twitterový účet @onleaks), mají zobrazovat dvojici chystaných tabletů společnosti Apple. Očekávat prý můžeme iPady s 11 a 12,9“ displejem, které na své zadní straně zaujmou zbrusu novým trojitým fotoaparátem. Zřejmě se bude jednat o stejnou sestavu, jakou najdeme v iPhonu 11 Pro.

Rozměry menšího iPadu s displejem úhlopříčky jedenáct palců mají být 248 × 178,6 × 5,9 mm, což se v podstatě shoduje s velikostí současného modelu (248 × 179 × 5,9 mm). Vysoký výkon nové elektronice amerického giganta propůjčí čipová sada A13X Bionic, tedy upravená verze čipu z iPhonů 11 Pro s vyšším grafickým výkonem. Trojitý fotoaparát nových iPadů nebude sloužit jen k pořizování fotografií a videa, ale stane se z něj také vstupní brána pro aplikace pro rozšířenou realitu.

Na kompletní specifikace nových tabletů si nicméně budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Podle mnoha zdrojů by nové iPady měly být představeny na jaře příštího roku. Médii je často zmiňován měsíc březen.

Unikla podoba chystaných iPadů od Apple

Unikla podoba chystaných iPadů od Apple

Unikla podoba chystaných iPadů od Apple

Unikla podoba chystaných iPadů od AppleTagy: Apple  iPad  render  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.