Stahujte: Shadow Tactics: Blades of the Shogun je zdarma!
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.12.2019

Další hrou, kterou v obchodě Epic Games Store až do zítřejších pěti hodin odpoledních hodin můžete stahovat zdarma, je real-time strategie Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Taktická stealth strategie Shadow Tactics: Blades of the Shogun od německého studia Mimimi Productions vyšla v prosinci 2016 na PC, Macu i Linuxu. O rok později se podívala rovněž na konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Hra podobná sériím Commandos a Desperados nás zavádí do roku 1615, kdy se moci nad Japonskem chopí nový šógun, jehož cílem je sjednocení ostrovního státu a nastolení míru. V krásně vykresleném prostředí bude vaším úkolem chránit šóguna před jeho odpůrci, kteří ho chtějí sesadit a ujmout se vlády nad ostrovy. Na výběr budete mít pět statečných hrdinů, s nimiž budete plnit nejrůznější úkoly a mise.

Čas na stažení hry z tohoto odkazu máte do zítřejších pěti hodin odpoledne. Poté Shadow Tactics: Blades of the Shogun nahradí jiný titul.

 Stahujte: Shadow Tactics: Blades of the Shogun je zdarma!Tagy: Shadow Tactics: Blades of the Shogun  Epic  Epic Games Store  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.