Motorola odložila zahájení prodeje skládacího Razru. Poptávka je prý moc vysoká
autor: Mirek Kočí , publikováno 27.12.2019

Společnost Motorola odkládá na neurčito prodej svého skládacího telefonu Razr. Premiéru si nová generace mobilní legendy odbyla minulý měsíc, výrobce přitom tehdy avizoval, že se přístroj začne na zahraničních trzích prodávat ve čtvrtek 26. prosince.

Motorola v prohlášení sdělila, že firma potřebuje trochu více času, aby byla zvládla uspokojit poptávku po novém Razru, která je evidentně vyšší, než se očekávalo. „Pracujeme na zajištění takového množství, abychom co nejlépe zajistili dostupnost Razeru v době startu prodeje,“ uvedla společnost. Nové datum zahájení prodeje nicméně zatím nebylo oznámeno. Zahraniční média však tvrdí, že odklad by neměl trvat příliš dlouho.

Připomeňme, že Motorola Razr má 6,2palcový displej. Když jej však složíte, můžete využívat druhou 2,7palcovou obrazovku pro zobrazení základních notifikací. Právě displej je největším tahákem mobilu, hardwarově (zejména procesor Snapdragon 710) jinak nový Razr spadá do střední třídy. K absolutní špičce nepatří ani fotoaparát telefonu.

Zájemci za telefon zaplatí 1 599 eur, což je v přepočtu necelých 41 tisíc korun. Nová Motorola se tak řadí po bok nejdražších telefonů na trhu. Ohledně dostupnosti na českém a slovenském trhu stále nemáme žádné informace.

   Motorola odložila zahájení prodeje skládacího Razru. Poptávka je prý moc vysoká

ZdrojTagy: Motorola Razr  Motorola  Razr  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.