Realme pracuje na chytrém náramku i powerbance
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.12.2019

Značka Realme, která teprve nedávno vstoupila i na český trh, pracuje na powerbance s podporou rychlého nabíjení VOOC a také na svém prvním chytrém fitness náramku. Prozradil to sám CEO společnosti, Madhav Sheth, v jeho pravidelném pořadu #AskMadhav na YouTube.

Chytrý náramek se do prodeje dostane ještě během první poloviny následujícího roku. Více podrobností o něm už ale nevíme. Souběžně však Realme vyvíjí i svůj první záložní zdroj energie (powerbanku) s podporou superrychlého dobíjení VOOC. V jeho konkrétním případě už ale nebylo prozrazeno vůbec nic: neznáme zamýšlenou kapacitu ani další podrobnosti.

Pořad #AskMadhav ale přeci jenom přinesl ještě jednu zajímavou věc, a to termíny, kdy jednotlivé smartphony značky Realme budou updatovány na nový Android 10. Realme X2 Pro by měl aktualizaci obdržet v březnu příštího roku, zatímco hůře vybavený Realme 5 Pro již v únoru. To je trochu zvláštní, ale výrobce tím možná něco sleduje. Realme 5, které se na našem trhu již také prodává, obdrží update až v květnu.

Realme pracuje na chytrém náramku i powerbanceTagy: Realme  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.