Unikátní designová edice sluchátek Bose Headphones 700 soapstone v prodeji
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.12.2019

Bose představuje na českém trhu designovou a technologickou lahůdku v jednom – speciální edici sluchátek Noise Cancelling Headphones 700 soapstone. Provedení v barevné kombinací „soapstone“ zaujme na první pohled především ženy. Unikátní design doplňuje technologie aktivního potlačení okolních zvuků, která při redukci okolního hluku odstraňuje specifické „syčení“ známé z jiných sluchátek.

Pro odrušení okolních ruchů využívají Bose Headphones 700 celkem osm mikrofonů, které monitorují okolní zvuky ze všech stran. Díky tomu sluchátka přesně rozliší hlas uživatele při handsfree hovorech a výsledkem jsou ideální podmínky pro poslech hudby i čistota a srozumitelnost handsfree hovorů v hlučném prostředí, například na rušné ulici. To platí i při diktování příkazů některému z vestavěných digitálních asistentů – k dispozici je Siri, Google Assistant i Amazon Alexa (jejich dostupnost závisí na uvolnění dané služby v konkrétním regionu jejich poskytovatelem). Po instalaci příslušné aplikace má uživatel k dispozici až 11 úrovní míry potlačení okolí s tím, že sám zvolí tři z nich, které pak snadno přepíná pomocí tlačítka na sluchátkách.

Speciální funkce „Conversation mode“ umožňuje v případě potřeby se sluchátky na hlavě přirozeně komunikovat s lidmi kolem, aniž byste zvyšovali hlas. Pokud na vás někdo promluví, jednoduše stisknete tlačítko, elektronika vypne přehrávání hudby a do sluchátek naopak pustí zvuk okolí včetně vašeho vlastního hlasu. Po rozhovoru stačí stisknout jakékoli tlačítko nebo se dotknout náušníku s dotykovými ovládacími prvky a v další chvilce se opět ponoříte do ticha nebo si vytvoříte optimální podmínky pro poslech hudby i na rušné ulici.

Unikátní designová edice sluchátek Bose Headphones 700 soapstone v prodeji

Unikátní designová edice sluchátek Bose Headphones 700 soapstone v prodejiUnikátní designová edice sluchátek Bose Headphones 700 soapstone v prodeji

Bose Noise Cancelling Headphones 700 využívají nové reproduktory a jejich zvukové vlastnosti jsou prý nastaveny tak, aby si posluchač vychutnal vyrovnanou a věrnou reprodukci při poslechu různých hudebních žánrů. Na plně nabitou baterii vydrží sluchátka bezdrátově s využitím bluetooth hrát při aktivované funkci potlačení okolních ruchů až 20 hodin. V případě potřeby je lze s využitím audiokabelu použít i jako kabelová.

Sluchátka Bose Noise Canceling Headphones 700 soapstone jsou na našem trhu dostupná za doporučenou koncovou cenu 10 990 Kč.Tagy: Bose Noise Cancelling Headphones 700  Bose  Headphones 700  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: -0.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.