Bose SoundLink Mini II se vrací ve speciální edici
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.12.2019

Když z trhu zmizel legendární reproduktor Bose SoundLink Mini II ve tvaru malé cihličky, mnoho uživatelů litovalo, že si ho nestihlo pořídit. Nyní se vrací v limitované sérii SoundLink Mini II Special Edition. Oproti původnímu provedení je vyveden v nových odstínech černé a stříbrné barvy, používá konektor USB-C a jeho baterie má vyšší kapacitu.

První generace SoundLink Mini byla uvedena na světový trh v říjnu roku 2013. Jeho velmi slušné zvukové vlastnosti a především nezaměnitelný design se stal mezi příznivci přenosných reproduktorů ikonou. Během následujících let se stal se nejprodávanějším Bluetooth reproduktorem na světě. Jen v České republice si ho koupilo více než 30 000 zákazníků.

V říjnu roku 2017 bylo oznámeno ukončení jeho výroby a mnoho zájemců, kteří plánovali jeho pořízení, litovalo. Teď se legenda vrací. Na trh přichází SoundLink Mini II Special Edition. Od svého původního vzoru se liší novými odstíny černé a stříbrné barvy, je vybaven moderním dobíjecím konektorem USB-C a jeho vestavěná baterie má navýšenou kapacitu o 20 %. Díky tomu vydrží na jedno nabití hlasitě hrát až 12 hodin. Tato speciální edice není vybavena nabíjecí zíkladnou, dobíjení tedy probíhá výhradně zmíněným konektorem.

SoundLink Mini II Special Edition je od poloviny prosince k dostání v upravené černé a stříbrné barvě za doporučenou cenu 4 190 Kč.

 Bose SoundLink Mini II se vrací ve speciální edici Bose SoundLink Mini II se vrací ve speciální edici  Tagy: Bose SoundLink Mini II  Bose  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.