Vánoční slevy na VR headsety od HTC ušetří zákazníkům tisíce korun
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.12.2019

Společnost HTC dnes zveřejnila vánoční slevy na sady virtuální reality, kterými potěší nejednoho nadšence do technologií. Nejnovější headset Vive Cosmos, který se pyšní skvělým obrazem s vysokým rozlišením, lze v rámci akce pořídit o 100 eur levněji. Absence základnových stanic navíc umožňuje snadné a rychlé prvotní nastavení.

V případě profesionální sady HTC Vive Pro Full Kit pak výrobce nabízí dokonce úsporu 200 eur. Příjemným detailem je i fakt, že ať už se uživatelé rozhodnou pro kterýkoliv z headsetů, vždy obdrží šest měsíců předplatného v hodnotě 89,94 eur ve službě Viveport Infinity zdarma.

Headset Vive Pro Full Kit je v rámci akce dostupný za cenu 1 199 eur aVive Cosmos lze získat již za 729 eur. Nabídka bude platit do 18. prosince.

Vánoční slevy na VR headsety od HTC ušetří zákazníkům tisíce korun

Výhody Viveport Infinity

Díky členství ve Viveport Infinity uživatelé virtuální reality ušetří tisíce korun při objevování oblíbených her, zážitků a videí. První opravdu neomezená služba pro VR je dostupná za 14,99 eur měsíčně. Roční předplatné s cenovkou 114 eur pak zajistí ještě výraznější úspory. Fanoušci virtuální reality získají přístup ke stovkám VR aplikací, mezi nimiž nechybí hity jako Ninja Legends, Fisherman's Tale, Apex Construct, Fujii, Gun Club, Angry Birds VR a I Expect You To Die. Každý měsíc navíc přibývají nové tituly, a tak nikdy nechybí zajímavý obsah k objevování.Tagy: HTC  Vive Cosmos  Viveport  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.