Takhle mají vypadat Samsung Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 Lite
autor: Mirek Kočí , publikováno 8.12.2019

Do prodeje brzy zamíří další dva smartphony od Samsungu. Půjde o modely Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 Lite, na které se můžeme podívat už nyní, s dostatečným předstihem. Upozornil na to web Fonearena.com.

Oba telefony naznačují, jak by mohla vypadat nadcházející řada Galaxy S11. Charakterizuje je bezrámečkový design s nevelkým otvorem v horní části displeje, kde bude uschována selfie kamerka. Galaxy S10 Lite (SM-G770F) má dostat 6,69palcový displej s neupřesněným rozlišením (zřejmě Full HD+). O vysoký výkon se postará Snapdragon 855 společně s 8 GB RAM a pro uživatelská data bude připraveno 128GB úložiště. Zadní trojitý fotoaparát nabídne sestavu snímačů 48 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx, pro autoportréty bude možné využít foťák s rozlišením 32 Mpx. Baterii se slušnou kapacitou 4 500 mAh bude možné dobíjet velmi rychle, podporováno má být až 45W nabíjení.

Takhle mají vypadat Samsung Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 Lite

O výbavě Galaxy Note 10 Lite (SM-N770F) se toho příliš neví. Design však bude podobný, ne-li identický jako u S10 Lite. Očekávat můžeme větší displej a také dotykové pero S-pen charakterizující řadu Note, které se bude zasouvat přímo do těla phabletu. Fotoaparát bude opět trojitý.

Spekuluje se, že jihokorejský Samsung oba smartphony představí ještě letos.

Takhle mají vypadat Samsung Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 LiteTagy: Galaxy Note 10 Lite  Galaxy S10 Lite  Samsung  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.