Nový Philips 276C8 je fešák s připojením USB-C
autor: Mirek Kočí , publikováno 3.12.2019

Společnost MMD uvádí na trh monitor Philips Moda 276C8 s možností USB-C připojení. Nový model má pěkný design, za který vyhrál ocenění Red Dot Design Award a je vybaven všemi funkcemi, které uživatelé potřebují pro maximální efektivitu při práci.

Pokud jde o design, tak panel 276C8 je téměř kompletně bez rámečku a osazen na Zero Bezel stojanu, který vypadá rozhodně zajímavě. Stojan však neplní jen estetickou roli, ale obsahuje vše potřebné pro pohodlnou práci. Díky téměř bezrámečkovému designu je monitor předurčen pro vytváření více monitorových řešení, což umožňuje značně rozšířit pracovní plochu. V nejtenčím místě má 276C8 tloušťku pouhých 6,1 mm.

Kromě pěkného designu se Philips 276C8 může pochlubit 27palcovým CrystalClear IPS panelem s QHD rozlišením 2 560 × 1440 px. Ve výbavě dále nechybí technologie Ultra Wide-Color a především AMD FreeSync, která umožňuje rychlou hru bez trhání obrazu. Samozřejmostí jsou užitečné funkce jako LowBlue Mode a EasyRead pro snížení únavy očí. Konektivitu obstarávají konektory HDMI 1.4, HDMI 2.0 a USB-C (3.2).

Monitor Philips 276C8 bude na českém trhu dostupný od prosince za doporučenou cenu 9 459 Kč.

Nový Philips 276C8 je fešák s připojením USB-CTagy: Philips Moda 276C8  Philips  monitor  Moda 276C8  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.