Nové studentské tarify T-Mobile nabízí 6 GB nebo 16 GB dat
autor: Mirek Kočí , publikováno 28.11.2019

Operátor přichází s novou nabídkou pro mladé zákazníky. Od dnešního dne nabízí dva vylepšené tarify pro všechny studenty do 27 let věku. Ty stejně jako klasické tarify přináší zákazníkům hlavně větší objem dat.

S tarifem Student získá zákazník 100 minut, neomezené SMS a 6 GB dat za 425 Kč měsíčně. Oproti stávající podobě tak mladí zákazníci dostanou o 4 GB více, přičemž měsíční útrata jim vzroste jen o 26 korun.

Pro lidi s vyššími datovými nároky T-Mobile vylepšil tarif Student DATA. Jeho hlavní výhodou je 16 GB dat plus 100 minut a 100 SMS do všech sítí. To vše za 575 korun. Dosud přišel Student DATA na 499 Kč s 10 GB dat.

„Tarify pro mladé patří dlouhodobě k nejoblíbenějším nabídkám T-Mobile a využívá je 10 % našich zákazníků,“ řekl Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile, a doplnil: „Studenti jsou datově nároční zákazníci, což se potvrdilo v létě, kdy téměř všichni využili naší nabídky neomezených dat.“

Nové tarify pro mladé lze od 28. listopadu pořídit ve všech standardních prodejních kanálech nebo na speciální internetové stránce www.t-mobile.cz/student. Oba nové tarify splňují podmínky pro zařazení do rodinného řešení Magenta 1 a díky tomu zákazníci mohou získat ještě výhodnější ceny.

Nové studentské tarify T-Mobile nabízí 6 GB nebo 16 GB dat

Zdroj: T-MobileTagy: T-Mobile  tarif  student  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
29.11.2019 14:50:51   176.62.232.xxx 50
Za vyšší cenu "dal" studentum nesmysl, co ho nestojí ani korunu navíc. To mi připomnělo kolegu (taky u T-Mobilu) co pořád otravuje operátora by platil míň a míň. Proslevoval se někam k 7 stovkám za 2 čísla s neomezeným volánim + SMS a pár GB dat. Co na tom že dřív platil míň a data co měl stejně nikdy nevyčerpal.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.