Chůvička TrueLife NannyTone VM1: dlouhá výdrž, obousměrný přenos zvuku a mnoho dalšího
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.11.2019

Na český trh vstupuje dětská digitální audio-chůvička TrueLife NannyTone VM1, která zvládá obousměrný přenos zvuku a díky zabudovanému teploměru i kontrolu teploty v místnosti a noční lampičkou. Chůvičku můžete navíc napájet přes microUSB kabel, nebo z powerbanky a případně i z obyčejných AAA baterií.

TrueLife NannyTone VM1 nabízí obousměrný přenos zvuku, což znamená, že neslouží pouze k odposlouchávání zvuku z dětského pokoje. Už ve chvíli, kdy dítě začne plakat, ho tak díky funkci Push to Talk, kterou běžně oplývají třeba vysílačky, můžete začít dítě konejšit vlastním hlasem ještě předtím, než k němu fyzicky dojdete.

K ovládání funkcí kromě dotykového displeje slouží ještě pouhá čtyři tlačítka. K hlavní funkci „volání“ nabízí chůvička na dětské jednotce noční světlo, které opět ovládáte z jednotky rodičovské (tlačítko s piktogramem žárovky), či monitorování teploty v místnosti, díky kterému rychle zjistíte, zda není aktuální diskomfort dítěte způsoben příliš nízkou nebo naopak příliš vysokou teplotou. Rodiče určitě ocení i možnost vzdáleného puštění uklidňující melodie – ukolébavky – kterých v databází zařízení naleznete celkem šest.

Chůvička TrueLife NannyTone VM1: dlouhá výdrž, obousměrný přenos zvuku a mnoho dalšího

Chůvička TrueLife NannyTone VM1: dlouhá výdrž, obousměrný přenos zvuku a mnoho dalšího

Slušná lvýdrž audio-chůvičky je podpořena integrovanou baterií, která na jedno nabití zajistí až 40 hodin provozu. Toho je dosaženo díky speciálnímu úspornému režimu VOX, do něhož chůvička automaticky přepne ve chvíli, kdy dítě spí. Když se naopak probudí, ví to chůvička jako první a opětovně se tedy aktivuje. Zároveň se jedná o výjimku mezi dětskými chůvičkami v tom, že ke svému chodu nepotřebuje připojení do elektrické sítě.

Obě jednotky chůvičky od sebe navíc mohou být až 300 metrů daleko, a přitom mezi nimi stále bude fungovat spojení. Pokud začne docházet k výpadkům v signálu, nebo k jeho ztrátě, upozorní na to obratem blikající ikona signálu na displeji rodičovské jednotky, případně výstražný tón.


Chůvičku TrueLife NannyTone VM1 zakoupíte na českém trhu za 1 290 Kč včetně DPH.Tagy: TrueLife NannyTone VM1  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
29.11.2019 10:47:55   82.113.62.xxx 21
Když už jsme u těch horkých novinek ze světa IT, nedávno byly na trh uvedeny nové pračky se sušičkou. Budete o tom taky referovat?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.