Takto by měl vypadat chystaný Samsung Galaxy S11e
autor: Mirek Kočí , publikováno 25.11.2019

Přestože do představení nových top modelů od Samsungu zbývá ještě několik měsíců, už dnes se můžeme podívat na to, jak bude nejspíše vypadat model Galaxy S11e, který bude vůbec nejlevnějším z celé modelové řady S11.

Rendery, na které upozornil známý server GSMArena a později i další zahraniční servery, ukazují nevelký výřez ve středu displeje telefonu, v němž se bude ukrývat selfie kamerka. Úhlopříčka mírně zakřiveného AMOLED displeje se má pohybovat kolem 6,2 palce.  

Na zadní straně je vidět modul fotoaparátů, nově mají být snímače celkem tři, přičemž současný S10e nabízí senzory pouze dva. Hlavní snímač by měl být 108Mpx, dále se počítá s teleobjektivem a širokoúhlým fotoaparátem. Na přesný technický popis jednotlivých snímačů si ovšem musíme ještě počkat.

Takto by měl vypadat chystaný Samsung Galaxy S11e

Na těle najdeme kolébku pro ovládání hlasitosti, tlačítko pro zapnutí/vypnutí telefonu a jeden USB-C konektor, 3,5mm jack bude chybět. O výkon Galaxy S11e se postarají čipové sady Exynos 990 a Snapdragon 865, přičemž v Evropě bude primárně dostupná varianta s novým Exynosem. Procesor dostane k ruce 6 GB operační paměti a 128GB nebo 256GB úložiště.  Fyzické rozměry novinky mají být 151,7 × 69,1 × 7,9 mm, Galaxy S10e má 142,2 × 69,9 × 7,9 mm.

Oficiálního představení celé modelové řady Galaxy S11 by mělo proběhnout v úterý 18. února. Zahájení prodeje telefonů bychom se měli celosvětově dočkat na začátku března.

Takto by měl vypadat chystaný Samsung Galaxy S11e

Takto by měl vypadat chystaný Samsung Galaxy S11e

Zdroj 

 Tagy: Samsung  Galaxy S11  S11e  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.