Huawei oznamil slevy na Black Friday. Vybere si každý
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.11.2019

Huawei spustil od pondělí na svém e-shopu nabídku Black Friday. Dvoutýdenní akce, ve které mohou zákazníci pořídit prémiové produkty, jako např. špičkový telefon Mate 20 Pro, potrvá až do 1. prosince.

Kromě výrazných slev se mohou návštěvníci e-shopu těšit i na dárky k nákupu. Největším lákadlem je především loňská vlajková loď Mate 20 Pro za 12 999 Kč, ke které zdarma dostanou tablet MediaPad T3 7. Zajímavé je i trio produktů Huawei MateBook D s batohem a bluetooth myší za 16 999 Kč.

Huawei oznamil slevy na Black Friday. Vybere si každý

Zákazníci jistě ocení také smartphone Huawei P20 s dárkem v podobě chytré váhy, a to za cenu 7 999 Kč. Obě generace chytrých hodinek Watch GT jsou k dostání se slevou, k letošní verzi navíc Huawei přidá další řemínky jako dárek. Každý nový telefon, který není součástí nabídky Black Friday, doplní Huawei o ochranné pouzdro, vybrané příslušenství pak zlevní o 50 %.

Nabídka se obmění příští týden. Od 25. listopadu 2019 koupí zákazníci Huawei P30 Pro s pouzdrem s krystaly Swarovski, které je horkou novinkou na e-shopu. Těšit se mohou i na Huawei P20 lite, či Y6 prime 2018.

 Tagy: Huawei  Black Friday  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.