iXpand Flash Drive Go navýší kapacitu iPhonu až o 256 GB
autor: Mirek Kočí , publikováno 19.11.2019

Chytré telefony iPhone nenabízí možnost dodatečné navýšit uživatelskou paměť, což uživatele vede mnohdy k tomu, že doslova počítají každý volný megabajt. Vyjít vstříc se jim nyní snaží společnost Sandisk, která představila iXpand flash drive Go – tedy speciální „flešku“, kterou lze připojit jak k iPhonu, tak i ke klasickému počítači.

iXpand flash drive Go zaujme kovovým tělem kombinujícím decentní černou a stříbrnou barvu a odolností vůči vodě a prachu. Zatímco na jedné straně má disk Lightning konektor, pomocí kterého ho připojíte k iPhonu a dalším jablečným zařízením, na straně druhé se naopak nachází USB 3.0, které slouží k připojení k počítači.

Na disk si můžete nahrát třeba hudbu, dokumenty nebo obsáhlou knihovnu filmů a veškerý tento obsah pak snadno prohlížet/přehrávat na zmíněném iPhonu. Případně na flash-disk můžete snadno zálohovat obsah uložený na telefonu a tím navýšit dostupnost jeho interní paměti.

  iXpand Flash Drive Go navýší kapacitu iPhonu až o 256 GBiXpand Flash Drive Go navýší kapacitu iPhonu až o 256 GB

Pomocí aplikace iXpand je možné využívat například automatické zálohování nebo chránit uložené soubory heslem, což se hodí, pokud byste „flešku“ ztratili. Samozřejmostí je také praktické ouško pro zavěšení disku například na svazek klíčů, a především sklápěcí kryt, který konektory USB 3.0 a Lightning chrání před mechanickým poškozením.

iXpand Flash Drive Go navýší kapacitu iPhonu až o 256 GB

Cena a dostupnost:

iXpand Flash Drive Go je dodáván ve dvou kapacitách. Model s 256 GB má doporučenou koncovou cenu 2 999 Kč včetně DPH. Varianta 128 GB je k dostání od 1 699 Kč.Tagy: iXpand Flash Drive Go  Sandisk  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
20.11.2019 06:42:22   94.242.92.xxx 11
Takže teď budou chodit jablíčkáři s rozbitým displejem a navíc jim bude z mobilu čučet toto. Nevyplatí se dělat frajera s iphonem?

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.