Apple Watch Series 6 budou odolnější a výkonnější
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.11.2019

Podle dobře informovaného analytika Ming-Chi Kuo společnost usilovně pracuje na chytrých hodinkách Apple Watch Series 6. Ty by měly dominantní postavení amerického gigantu v segmentu nositelné elektroniky ještě upevnit, neboť mají být mnohem lepší než aktuální model.

Vždy informacemi dobře zásobený Kuo tvrdí, že Watch Series 6 nabídnou mnohem vyšší výkon než současná generace, za což budou vděčit zbrusu nové čipové sadě S6. Známý analytik uvádí, že nárůst výkonu uživatelé rozhodně pocítí a dodává, že anténa z tekutých krystalů (LCP) zajistí lepší mobilní připojení i bezdrátový přenos prostřednictvím Wi-Fi.

Už dříve se spekulovalo, že Apple Watch Series 6 opustí technologii OLED a pochlubí se microLED displejem využívajícím elektroluminiscenční diody. Podle neověřených zpráv Apple vyvíjí novou generaci microLED obrazovek v tajné továrně v Kalifornii. Neuveřejněný projekt má mít název T159. Nové chytré hodinky Applu mají potěšit také aktivní uživatele, navýšena má být totiž jejich odolnost vůči prachu a vodě. Předpokládá se, že zvládnou delší dobu při hloubkovém potápění

K představení Apple Watch Series 6 by mělo opět dojít v druhé polovině příštího roku.

Apple Watch Series 6 budou odolnější a výkonnější

ZdrojTagy: Ming-Chi Kuo  Apple  Watch Series 6  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
12.11.2019 20:28:29   86.49.3.xxx 71
ja bych cekal ze budou mene vykonne a bez odolnosti ty dve slova v sobe maji.....NIC je to jen dementni marketingovej zvast.


a jeste to prezentujou jako leak, to je fakt ubohy

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.