Nvidia vydala Game Ready ovladače pro hru Star Wars Jedi: Fallen Order
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.11.2019

Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn Entertainment vychází 15. Listopadu, tedy již tento pátek a majitelé grafik GeForce jsou na tuto akci připraveni již dnes s nejnovějšími Game Ready ovladači. Kromě optimalizace výkonu pro očekávanou herní novinku drivery rozšiřují i seznam G-SYNC Compatible monitorů o tři nové přírůstky.

Nové ovladače ocení také majitelé VR headsetů. Jsou totiž plně připraveny na titul Stormland od Insomniac Games, který PC Gamer označil za „možná nejlepší VR hru roku 2019.“  Drivery navíc rozšiřují Program G-SYNC Compatible o monitory Acer XB273U, Acer XV273U a ASUS VG259Q, čímž celkový počet podporovaných modelů navyšují na téměř 60.

Nové Game Ready ovladače 441.20 WHQL stahujte odsud nebo prostřednictvím programu GeForce Experience, který máte nainstalovaný počítači. Závěrem připomeňme, že děj Star Wars Jedi: Fallen Order se odehrává po konci Epizody III, kdy ze strany Impéria probíhá hon na zbývající Jedie. V kůži mladého hrdiny Cala budete při obnově řádu muset dát dohromady střípky své minulosti, osvojit si mocné schopnosti Síly a také mistrně ovládnout světelný meč.Tagy: Star Wars Jedi: Fallen Order  Nvidia  GeForce  Game Ready  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.