Verbatim posílá do obchodů Store 'n' Go USB 3.0 ve vánočním designu
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.11.2019

Vánoce se blíží a tak se společnost Verbatim rozhodla doplnit svou nabídku o stylový externí pevný disk Store ‚n‘ Go v červeném designu. Datový nosič podporuje rozhraní USB 3.0, je však zpětně kompatibilní i se starším USB 2.0. Jednotka nevyžaduje žádné dodatečné napájení, stačí ji jen zapojit do USB portu.

Varianty o kapacitě do 2 TB jsou naformátovány ve FAT32, což umožňuje jejich okamžité použití v systémech Windows a macOS. Jednotky o kapacitě nad 2 TB využívají standard NTFS, který je kompatibilní se systémem Windows, ale pro plnou kompatibilitu se systémem macOS je nutné jednotku přeformátovat na formát HFS+. Formátování na HFS+ je možné provést nástrojem VHD Formatter, který je uložen na jednotce.

Pro další stupeň zabezpečení je součástí software Nero Backup, který pomůže zálohovat pevný disk notebooku nebo počítače. Software pro větší bezpečnost obsahuje aplikaci k zálohování všech souborů, složek a disků, kdykoliv chcete, nebo k plánování automatického zálohování v určenou dobu.

Verbatim posílá do obchodů Store \'n\' Go USB 3.0 ve vánočním designu

Přenosné pevné disky Verbatim Store ‚n‘ Go jsou vybaveny také funkcí Green Button, která zastaví otáčení ploten, pokud disk není používán, čímž šetří energii. Na výběr jsou tři možnosti úsporného režimu. Přechod do úsporného režimu po 10 minutách nebo v krocích po 10 minutách až do 120 minut. Do úsporného režimu je rovněž možno přejít poklepáním na ikonu Green Button na ploše nebo je možno přechod do úsporného režimu zakázat.

Externí disk Verbatim Store ‚n‘ Go USB 3.0 v červeném vánočním designu a kapacitě 1 TB se prodává za zhruba 1 500 Kč včetně DPH.Tagy: Store ‚n‘ Go USB 3.0  Verbatim  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
13.11.2019 20:55:18   178.143.43.xxx 00
komu bola takáto pítchovina...prenosný disk a ešte k tomu platňový????
Serte nato, robte to už všetko SSD nech to je rýchle a spoľahlivé /nie ako flash disky samozrejme/
USB2 je rýchlostne houno... 3,0 a 3,1 je už iné kófe

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.