O2 v rámci Black Friday navyšuje vánoční bonus na telefony Samsung až na pět tisíc korun
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.11.2019

Operátor navyšuje v rámci Black Friday svůj vánoční bonus. Od pondělí 11. do neděle 24. listopadu je tak možné získat telefony Samsung Galaxy A40, A50, S10e, S10 a S10+ až o pět tisíc korun levněji. Pořizovací cena tak může například u modelu Samsung Galaxy A40 klesnout na 1 495 korun.

Hodnota bonusu závisí na využívaném nebo nově pořízeném mobilním tarifu. Nejvyšší bonus ve výši 5 000 korun získají zákazníci při pořízení nového tarifu FREE+ Stříbrný a vyšší, jakéhokoli tarifu NEO nebo tarifu FREE se 7 GB a více dat v O2 Spolu. Bonusy O2 připravilo ale také k ostatním tarifům i stávajícím zákazníkům. Black Friday se objeví také v nabídce věrnostního programu O2 výhody, který na zmíněné telefony Samsung nabídne slevu až tři tisíce korun všem zákazníkům O2 bez ohledu na to, jakou službu využívají.

O2 v rámci Black Friday navyšuje vánoční bonus na telefony Samsung až na pět tisíc korun

O2 v rámci Black Friday navyšuje vánoční bonus na telefony Samsung až na pět tisíc korun

Bonus je možné čerpat na kterékoli z prodejen O2, pro uplatnění slevy je třeba si nový telefon objednat do 24. listopadu. Na všech prodejnách budou moci od 11. do 24. 11 zákaznici také využít akci 1+1 na příslušenství – kdo si pořídí kryt nebo tvrzené sklo, dostane druhé příslušenství zdarmaTagy: O2  Samsung  Black friday  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 0.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.