Costume Quest a SOMA jsou na Epic Games Store zdarma!
autor: Mirek Kočí , publikováno 2.11.2019

Po týdnu tu máme novou nabídku obchodu Epic Games, díky které si můžete stáhnout zábavné dvě hry zdarma. Nyní přišly na řadu tituly Costume Quest a SOMA, které si stačí snadno přidat do knihovny a už navždy zůstanou vaše.

Současná nabídka je platná až do čtvrtka 7. listopadu, kdy současnou dvojici vystřídají hry Nuclear Throne a RUINER. Pro stažení Costume Quest a SOMA klikněte sem. Zároveň ještě připomínáme, že ke hraní je třeba stáhnout klienta Epic Games Launcher.

Costume Quest je odpočinkové halloweenské dobrodružství od Tima Schafera. V tomto RPG si vyberete hrdinu, se kterým budete prozkoumávat sousedství, plnit různé úkoly a sbírat kostýmy a různé předměty.

Costume Quest a SOMA jsou na Epic Games Store zdarma!

Druhá hra, kterou tento týden Epic Games Store nabízí, je z úplně jiného soudku. SOMA vás zavede na podmořskou stanici PATHOS-2, kde brzy zjistíte, že se v jejích útrobách děje něco vážně divného.

Potkávat budete roboty, kteří si myslí, že jsou lidé, a nahánět vás budou divné potvory. Zkrátka, okamžitě vám dojde, že na stanici nejste zrovna vítáni.Tagy: Costume Quest  SOMA  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.