Profesionální notebook dynabook Portégé A30-E dorazil do obchodů
autor: Mirek Kočí , publikováno 31.10.2019

Dynabook představuje na našem trhu první dvě konfigurace velmi lehkého a odolného notebooku Portégé A30-E s výkonem a výdrží, kterou potřebují mobilní pracovníci. Počítač charakterizuje 13,3" Full HD antireflexní displej a podsvícená klávesnice, výdrž na baterie až 14 hodin, řada funkcí pro zabezpečení a bohatá konektivita. To vše při hmotnosti pouhých 1,2 kilogramu.

Na český trh dorazily nyní první dva modely Portégé A30-E. Oba jsou osazeny 8 GB operační paměti (DDR4 2400) a rychlým SSD M.2 s kapacitou 256 GB. O grafické operace se stará integrovaný adaptér Intel UHD Graphics 620 a bezpečné připojení k bezdrátové síti bez výpadků zajišťuje Wi-Fi adaptér Intel Dual Band Wireless-AC 8265. Portégé A30-E-149 pohání procesor Core i5-8250U a jeho doporučená koncová cena je 22 200 Kč včetně DPH. Druhá konfigurace, dynabook Portégé A30-E-17E, je založena na procesoru Core i7-8550U a k dostání je za 24 400 Kč včetně DPH.

Profesionální notebook dynabook Portégé A30-E dorazil do obchodů

Citlivá data uložená v notebooku chrání na několika úrovních řada bezpečnostních prvků. Jejich základem je vlastní BIOS společnosti Dynabook spolu s modulem TPM (Trusted Platform Module). Notebook umožňuje konfigurovat využití jednotlivých portů podle individuálních bezpečnostních kritérií společnosti. Přístup k systému BIOS i SSD lze zabezpečit jediným krokem biometrického ověření. Zabezpečení všech dat na cestách dále posiluje čtečka SmartCard a dvouúrovňová autentizace s využitím IR kamery ve spojení s Windows Hello a vestavěné čtečky otisků prstů.

Pro bezproblémovou práci je k dispozici flexibilní port USB Type-C, který ve spojení s volitelnou dokovací jednotkou USB-C umožní rychlé připojení mnoha periferií, včetně zařízení s konektorem VGA, pomocí jediného kabelu. Přímo v notebooku je kromě něj pro snadné prezentace i pro práci v kanceláři ve spojení s monitorem integrován HDMI port, a také dva konektory USB 3.0. a RJ-45 pro kabelové připojení k síti. Obě nové konfigurace jsou prodávány s rozšířenou tříletou onsite zárukou s garancí reakce do 24 hodin od nahlášení závady a opravou u zákazníka.

Profesionální notebook dynabook Portégé A30-E dorazil do obchodůTagy: Dynabook  Portégé A30-E  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.