Desítky tisíc za hraní na mobilu? Blíží se Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách
autor: Mirek Kočí , publikováno 24.10.2019

Již počtvrté vypukne na brněnském výstavišti odehraje největší turnaj určený milovníkům mobilních her – Samsung MČR v mobilních hrách. Nepůjde v něm pouze o prestiž, ale hráči si v případě úspěchu mohou odnést desítky tisíc korun. Účastníci si to mezi sebou rozdají ve třech populárních titulech.

Finálový turnaj se uskuteční 8. až 10. listopadu a stejně jako v loňském roce proběhne finále paralelně s finále turnaje Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách. Přímé přenosy z turnajů budou diváci moci sledovat na platformě HbbTV televize Prima a Twitch kanálech PLAYzone a Prima COOL.

V letošním roce probíhá kvalifikace celkem ve třech hrách. První z nich je nejrozšířenější karetní hra – Hearthstone. Zde proti sobě soupeří dva hráči, kteří si před zápasem vytvoří své unikátní balíčky s třiceti kartami. Druhým vybraným titulem se stala strategie Clash Royale, která kombinuje prvky sběratelské karetní hry, obrany věží a online bitevní areny pro více hráčů. Svoji šanci se ukázat budou mít i ti nejlepší v mobilní verzi známé hry Fortnite, která v současnosti drží titul nejoblíbenější hry v žánru Battle Royale. V něm je cílem hráče co nejdéle přežít na vybrané mapě. Poslední, který na ní zůstane, vyhrává.

Desítky tisíc za hraní na mobilu? Blíží se Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách

Kde sledovat?

Pro zájemce, kteří se nebudou moc dostavit přímo na brněnské výstaviště bude připraveno několik možností. Živý přenos bude připraven na HbbTV a Twitch účtu televize Prima a agentura PLAYzone bude streamovat ze svého Twitch kanálu. Časy se mohou vzhledem k prodloužení zápasů měnit.

Desítky tisíc za hraní na mobilu? Blíží se Samsung Mistrovství ČR v mobilních hráchTagy: Samsung  MČR  Android  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.