PanzerGlass přichází na trh s filtry pro ochranu soukromí uživatelů Macbooků a PC
autor: Mirek Kočí , publikováno 22.10.2019

Společnost PanzerGlass, dánský výrobce prémiových skel a obalů, představuje svou novou nabídku filtrů na ochranu soukromí a citlivých dat pro PC a Macbook zařízení.

Práce s citlivými firemními daty a financemi je velice problematická z hlediska ochrany soukromí, obzvlášť na větších zařízeních, jakou jsou právě notebooky. Společnost PanzerGlass se proto rozhodla přijít s řešením, které se postará o maximální míru bezpečí ať pracujete kdekoliv.

Speciální filtr zajišťuje, že obrazovka je viditelná pouze při čelním pohledu. Nikdo z přísedících a náhodných kolemjdoucích tak neuvidí obsah, který se na displeji zobrazuje. Filtr taktéž redukuje modré světlo a tím činí práci na zařízení příjemnější. Aby se zajistilo kompletní zabezpečení, tak je přítomný i vestavěný kryt webové kamery, jehož posunutím uživatel manuálně zablokuje její funkčnost.

PanzerGlass přichází na trh s filtry pro ochranu soukromí uživatelů Macbooků a PC PanzerGlass přichází na trh s filtry pro ochranu soukromí uživatelů Macbooků a PC PanzerGlass přichází na trh s filtry pro ochranu soukromí uživatelů Macbooků a PC

Použití ochranného filtru tak přináší zabezpečení nejenom v podnikových sférách, ale i při každodenním běžném používání. Ať už jde o každodenní zadávání hesla do internetového bankovnictví a na sociální sítě, tak i při běžném psaní e-mailů a zpráv s citlivými údaji. Filtr se aplikuje bez lepidla jen pomocí speciálních háčků, nebo magnetek.

PanzerGlass přichází na trh s filtry pro ochranu soukromí uživatelů Macbooků a PC

Na výběr jsou jak verze pro Macbook, Macbook Air a Macbook Pro, tak i PC varianty nejprodávanějších modelů notebooků a ultrabooků Lenovo, HP, Dell a Acer. Nejaktuálnější kompatibilitu s příslušným zařízením pak lze ověřit pomocí QR kódu, který se nachází na balení produktu.

Nové PanzerGlass filtry jsou již v prodeji za cenu od 2 199 Kč v závislosti na zvoleném modelu.

Zdroj: PanzerGlassTagy: PanzerGlass  sklo  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
23.10.2019 22:22:58   86.49.3.xxx 00
pajctop tim to nanda chudakum co to nemaj a zaplati cokoli aby se aspon na vterinu odlisil nez si to koupej vsichni

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.