FeiyuTech Ricca je vodotěsná akční kamerka z kovu
autor: Mirek Kočí , publikováno 21.10.2019

Na český trh přichází nová akční kamera Ricca od společnosti FeiyuTech. Zaujmout se snaží celohliníkovým tělem, záznamem v kvalitě 4K i šestiosou stabilizací obrazu. Kamera má bez nutnosti použití ochranného pouzdra třídu krytí IP67 a je tak vhodná i k natáčení pod vodní hladinou.

Nová akční kamera FeiyuTech Ricca získala za své designové provedení ocenění Red Dot Design. Současně je její celohliníkové tělo s povrchovou úpravou anodickou oxidací odolné proti oděru a korozi a je tak ideální do náročných povětrnostních podmínek. Krytí IP67 umožňuje bez dodatečného pouzdra natáčet pod hladinou až 30 minut v hloubce do jednoho metru.

V základním režimu třiceti snímků za sekundu natáčí kamera v rozlišení až 4K s podporou šestiosé stabilizace. Ve speciálních režimech s rozlišením 1080p pak zvládá i slow motion záběry ve stodvaceti snímcích za sekundu. Objektiv má širokoúhlý rozsah 155 stupňů a k dispozici je i funkce korekce zkreslení při krátkém ohnisku nebo sedminásobný digitální zoom.

 FeiyuTech Ricca je vodotěsná akční kamerka z kovu

Mezi další funkce kamerky FeiyuTech Ricca patří kompenzace protisvětla a optimalizace pro noční záběry. K ovládání a jako přímý hledáček slouží dotykový displej s rozlišením 320 × 480 pixelů o úhlopříčce 2,35 palce. Kameru lze ovládat také mobilním telefonem pomocí speciální aplikace.

Akční kamerka FeiyuTech Ricca dorazila již do tuzemských obchodů, kde má doporučenou cenu stanovenou na 6 490 Kč.

FeiyuTech Ricca je vodotěsná akční kamerka z kovu FeiyuTech Ricca je vodotěsná akční kamerka z kovu FeiyuTech Ricca je vodotěsná akční kamerka z kovu

 Tagy: FeiyuTech Ricca  FeiyuTech  kamerka  Ricca  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.