Honor Play nedostane Android 10. Výrobce se vymlouvá na nevýkonný hardware
autor: Mirek Kočí , publikováno 20.10.2019

Pokud vlastníte chytrý telefon Honor Play, je možné a pravděpodobné, že se nedočkáte aktualizace na systém Android 10 ani uživatelského prostředí EMUI 10. Objevily se totiž informace, které to potvrzují. Konkrétně to na twitteru uvedlo zastoupení výrobce v Indii.

„S lítostí vám musíme oznámit, že pro vaše zařízení nebude z důvodu hardwarových omezení dostupný Android 10 s nadstavbou EMUI 10, protože pro optimální běh systému jsou vyžadovány lepší specifikace. Děkujeme za pochopení a trpělivost,“ uvedlo zastoupení Honoru.

Samozřejmě, že tento argument nedává žádný smysl, protože Honor Play má identický procesor (Kirin 970) jako např. Honor 10 nebo Huawei P20, a oba tyto telefony update dostanou.  Netrvalo tak dlouho a společnost Honor to na sociálních sítích od majitelů smartphonu Play pořádně schytala.

A jejich rozhořčení se upřímně vůbec nedivíme. I my v redakci jsme si totiž mysleli, že praktikám, kdy výrobci svou neochotu investovat čas do vývoje aktualizací omlouvali nedostatečně výkonným hardwarem daného zařízení, už dávno odzvonilo.

Honor Play nedostane Android 10. Výrobce se vymlouvá na nevýkonný hardware

Zdroj

 Tagy: Honor  Honor Play  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.