TP Vision představilo nové řady OLED televizorů Philips
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.10.2019

Společnost TP Vision představila na tiskové konferenci v Praze dvě nové řady OLED televizorů. K nejvyšším řadám OLED+ se zvukem Bowers and Wilkins přibyly nové modely OLED854 (OLED804) a OLED754.

Jedná se o televizory, které diváka zaujmou 4K rozlišením, které se rozprostírá na OLED panelu s výborným barevným podáním. Uvnitř nových TV pracuje třetí generace obrazového procesoru P5, která se stará o zpracování a vylepšení obrazu. Výsledkem tak je lepší redukce šumu, ostřejší obraz a přesnější barvy, včetně té pleťové. Oba modely jsou vybaveny operačním systémem Android TV ve verzi P. Díky němu je možné stahovat a používat aplikace a hry, stejně jako si jednoduše prohlížet filmy a seriály z obchodu Google Play. Televizor můžete ovládat i pomocí hlasu díky podpoře Google Assistant a zařízení Alexa.

Modely 854 a 804 se od sebe liší pouze stojanem. OLED854 má tmavý chromovaný středový otočný stojan. Ten umožňuje umístit televizor na stolek, který je menší než šířka samotného televizoru a dovolí natočit obrazovku tak, jak je zrovna potřeba. OLED804 má pevný stojan tvořený dvěma elegantními kovovými nožičkami. Oba modely mají velmi tenký chromovaný rámeček. K dostání jsou televizory série OLED854 a OLED804 v úhlopříčkách 55 a 65 palců od 46 990 Kč.

TP Vision představilo nové řady OLED televizorů Philips

Kromě toho společnost TP Vision odhalila i model OLED754L. Tento televizor je rovněž vybaven QOLED panelem, místo operačního systému Android TV zde ale najdeme platformu Saphi, která zajistí snadné ovládání a nabídne základní chytré funkce, jako je stahování aplikací nebo streamování obsahu. Dle výrobce je tento model ideální hlavně pro náročné zákazníky, kteří si přehrávají většinu filmů v nejvyšší kvalitě přes HDMI, USB či streamovací služby.

Stejně jako vyšší série i modely OLED754 disponují třístranným Ambilightem a jsou vyrobené v líbivém designu. OLED754 bude možné zakoupit již od 39 999 Kč v úhlopříčkách 55 a 65 palců.

TP Vision představilo nové řady OLED televizorů PhilipsTagy: OLED754  OLED854  TP Vision  OLED754.  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
19.10.2019 16:31:16   62.245.97.xxx 34
tak to je rozliseni kde brambora vypada jako vesmirna lod s mnoha vystupky.

je to stejna urazka jako neomezeny datovy tarify, jako to ze jsme je doted nemeli.


rozliseni televizi je absolutne neuveritelny a takovej kousek umi veci, a k cemu to je?

uz vim, abysme na terestrialni programy necumeli, protoze nas URAZI ten pixelovatej hnus a to ze nas maj politici za idioty.

na Bluray doma, dobry, hlavne ta pletovka, tu homosexualove procitej a budou chtit

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.