Evolveo má herní křeslo Ptero ZX Cooled s aktivním chlazením
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.10.2019

Mezi hlavní funkce a přednosti herního křesla Ptero ZX Cooled patří výškově nastavitelný sedák, houpací mechanika s aretací, bederní opěrka s masážními funkcemi, hlavová opěrka, nastavitelné područky, pogumovaná kolečka a zabudované ventilátory v sedací části. Nosnost tohoto hráčského trůnu je 150 kilogramů.

Profesionální herní křeslo Ptero ZX Cooled díky svým mnoha funkcím a provedení výrazně zlepší herní či pracovní výkon a pohodlí při dlouhém sezení u počítače. Díky vhodně tvarované podpěrce hlavy a bederní opěrce zajistí správné držení těla při sezení. Bederní opěrka, která je součástí dodávky, napomůže k lepšímu držení těla a je navíc vybavena masážními funkcemi. K dispozici je osm různých režimů masáží.

Pro další zvýšení komfortu a pohodlí jsou ve spodní části křesla umístěny dva 80mm ventilátory, které ve spojení s prodyšným materiálem a rychlostí otáčení až 1 800 ot./min. zajistí chlazení sedáku při mnohahodinovém hraní her či práci na počítači. Napájení je zajištěno přes USB rozhraní pomocí třímetrového kabelu. Prodyšný materiál je použit také po celé délce opěradla křesla. Houpací mechanismus umožňuje nastavit opěrku zad až do úhlu 180°, 2D opěrky rukou je možní nastavit jak výškově, tak do stran.

Evolveo má herní křeslo Ptero ZX Cooled s aktivním chlazením

Evolveo má herní křeslo Ptero ZX Cooled s aktivním chlazením

Evolveo Ptero ZX Cooled má robustní konstrukci, jejímž základem je kvalitní kovový rám s nosností až 150 kilogramů. Křeslo je vybaveno speciálními 60mm kolečky s pogumovaným povrchem, díky tomu může být používáno jak na tvrdém, tak měkkém typu podlahy, aniž by hrozilo její poškrábání. Na potah křesla byly použity tři odlišné typy materiálů: sedací a zádová opěrná část je potažena speciálním prodyšným materiálem, který pomáhá lépe odvětrávat kontaktní plochy a účinné pomáhá proti pocení při dlouhém sezení, boční strany židle jsou potažené šedou prodyšnou PU kůží pro lepší odvětrávání a zbytek židle je pak potažený černou PU kůží s dominantním pevným prošitím.

Evolveo má herní křeslo Ptero ZX Cooled s aktivním chlazením Evolveo má herní křeslo Ptero ZX Cooled s aktivním chlazením

Dostupnost a cena

Evolveo Ptero ZX Cooled je k dostání za 4 990 Kč včetně DPH.Tagy: Evolveo  Ptero ZX Cooled  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.