Nintendo v Evropě prodalo už přes 10 milionů kusů konzole Switch
autor: Mirek Kočí , publikováno 13.10.2019

Zástupci společnosti Nintendo mohou být nadmíru spokojení. Zájem o konzoli Switch v Evropě je totiž stále vysoký. Od vydání v roce 2017 si herní systém na starém kontinentě zakoupilo přes deset milionů lidí. Meziročně zde prodeje stouply o třicet procent.

Konzole Nintendo Switch se začala prodávat 3. března roku 2017 a zakrátko bylo jasné, že pro japonskou společnost znamená trefu do černého. V řadě obchodů byla novinka vyprodána a do milionů se šplhal také prodej her. Obrovskému úspěchu se těšil zejména titul The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Switch se na rozdíl od konkurence snaží hráče nalákat místo co největšího výkonu na jiný koncept hraní. Zařízení je dodáváno se dvěma oddělitelnými ovladači do jedné ruky a s dokem, který lze propojit s televizí.

Ve chvíli, kdy konzoli vytáhnete z dokovací stanice, máte přenosný herní systém s vlastní obrazovkou. Switch tedy odbourává nutnost pořizování dvou přístrojů, na doma i na cesty vám nyní stačí jen jedno.

Cena Nintendo Switch v České republice začíná na necelých 8 000 Kč.

ZdrojTagy: Nintendo  Switch  Nintendo Switch  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
15.10.2019 20:14:30   62.245.97.xxx 00
sony a MS ddelaj ze jsou huste vykonny a exkluzivni - coz nejsou - a nintendo to vzdycky vydrti zabavou. ze maj hry bejt zabavny, tomu ms ani sony nerozumej, myslej si ze maj bejt jen vydelecny a exkluzivni jako apple.

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

6 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.