Rozběháte Red Dead Redemption 2? Tady jsou HW požadavky PC verze!
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.10.2019

Necelý měsíc zbývá do vydání nejočekávanější počítačové hry letošního roku a tak nyní došlo k tomu, na co jsme všichni dlouho čekali. Studio Rockstar zveřejnilo minimální a doporučené požadavky. Otázka tedy zní: utáhne váš stroj špičkovou kovbojku?

Už na konzolích Red Dead Redemption 2 vypadá velmi dobře, ale verze pro počítače vizuální zážitek posune ještě o laťku či dvě výš. Z informací umístěných na webu vývojářů vyplývá, že hra bude podporovat rozlišení 4K, technologii HDR a více monitorů, širokoúhlé monitory i rychlejší obnovovací frekvence.

Detailnější budou textury postav i okolního světa a počítat prý máme také s větší vykreslovací vzdáleností a mnohem lepší hrou světla a stínů. Na počítačích Red Dead Redemtion 2 bude zkrátka vypadat mnohem lépe než na konzolích.

Mimo to vývojáři také prozradili, že se v příběhovém režimu objeví tři bonusové mise a aby toho nebylo málo, uveřejnili i několik obrázků z počítačové verze.

Rozběháte Red Dead Redemption 2? Tady jsou HW požadavky PC verze! Rozběháte Red Dead Redemption 2? Tady jsou HW požadavky PC verze! Rozběháte Red Dead Redemption 2? Tady jsou HW požadavky PC verze!

Rozběháte Red Dead Redemption 2? Tady jsou HW požadavky PC verze! Rozběháte Red Dead Redemption 2? Tady jsou HW požadavky PC verze! Rozběháte Red Dead Redemption 2? Tady jsou HW požadavky PC verze!

Minimální nároky:

OS: Windows 7 - Service Pack 1 (6.1.7601)
Procesor: Intel Core i5-2500K/AMD FX-6300
RAM: 8 GB
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB/AMD Radeon R9 280 3 GB
Místo na disku: 150 GB

Doporučená sestava:

OS: Windows 10 - April 2018 Update (v1803)
Procesor: Intel Core i7-4770K/AMD Ryzen 5 1500X
RAM: 12 GB
Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB/AMD Radeon RX 480 4 GB
Místo na disku: 150 GB

K rukám počítačových hráčů se Red Dead Redemption 2 dostane 5. listopadu. Studio Rockstar již dříve oznámilo, že všichni ti, kteří si titul od 9. října předobjednají skrze klienta Rockstar Games Launcher, se mohou těšit na zajímavé bonusy.Tagy: Rockstar  Red Dead Redemption 2  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

20 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 9.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.