Genesis Xenon 770 je hybridní herní myš s modulární konstrukcí
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.10.2019

Genesis Xenon 770 je hybridní herní myš s modulární konstrukcí, určená pro pokročilé hráče, kteří potřebují výkonnou a precizní zbraň s možností vlastní konfigurace.

Genesis Xenon 770 je hybridní herní myš s modulární konstrukcí, určená pro pokročilé hráče, kteří potřebují výkonnou a precizní zbraň s možností vlastní konfigurace.

Konstrukce Xenon 770 umožňuje přizpůsobit ji různým herním stylům. Myš má celkem čtyři odnímatelné boční panely, které pomocí magnetů umožňují snadnou změnu herního stylu i přizpůsobení tvaru pravé části dle vlastních preferencí. Díky tomuto řešení uživatel získává v podstatě dvě myši v jedné, což šetří peníze a také čas, při změně na jiný herní žánr. Zdlouhavé odpojování kabelu při změně na jinou myš je tak minulostí, stačí vyměnit levou bočnici a pokračovat v nerušené zábavě.

Xenon 770 využívá optický snímač PAW3327 s možností nastavení DPI v rozmezí od 200 do 10 200. Šest oblíbených úrovní lze měnit za chodu pomocí tomu určeného tlačítka. Programovatelných tlačítek v režimu MMO/RTS je celkem 14 a 8 v režimu FPS s možností přiřazení libovolných funkcí a maker pomocí pokročilého softwaru. Díky vestavěné paměti si myš zapamatuje přiřazené funkce i po připojení k jinému počítači. Spínače hlavních tlačítek vyrobila značka Huano a jejich životnost má dosahovat 20 milionů kliknutí.

RGB podsvícení s efektem Prismo zadní části myši a podsvícení rolovacího kolečka a loga podkresluje její herní charakter. Pomocí softwaru uživatel jednoduše změní barvu z palety RGB, jakož i efekty podsvícení.

Genesis Xenon 770 je a doporučenou koncovou cenu 998 Kč včetně DPH.Tagy: Genesis Xenon 770  Genesis  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.