Šampionát World of Tanks Blitz nabídne 6 nejlepších týmů z celého světa
autor: Mirek Kočí , publikováno 10.10.2019

Již čtvrtý rok v řadě bude World of Tanks Blitz hostit svou hlavní eSportovou událost: oficiální světové mistrovství, Blitz Twister Cup 2019. Šest týmů z celého světa bude bojovat o titul, v němž si vítězové rozdělí 100 tisíc amerických dolarů. Finálový den letos připadl na 9. listopadu.

Turnaj přivítá vítěze regionálních kol Pro tournaments: [7STAR] 7STAR ze zemí bývalého Sovětského svazu, [EG-] END GAME z Europe, [RGN] REIGN ze severní Ameriky, [FEAST] ULTIMATE FEAST z Asie, [-WOT-] TEAM WOMBATS z Číny. Chybět nebude ani tým [MERCY] RBmk-Energy, který získal divokou kartu.

Týmy se proti sobě postaví ve skupinách po třech ve formátu nejlepší z pěti, přičemž vítězové každé skupiny bojují o to, aby se stali nejlepšími posádkami Blitz na světě v nejlepším ze 7 finálových zápasů. Nejlepší tým odnese domů 50 000 dolarů, druhá pozice si rozdělí 20 000 dolarů a týmy, které skončí na druhém a třetím místě ve svých skupinách, si přijdou na 10000 a 5000 dolarů.

„Jsme vděční za to, že naše vášnivá komunita projevila tak velký zájem o Blitz Twister Cup a že letos významně přispěly k tomu, aby se světový šampionát World of Tanks Blitz ještě zlepšil. Naším záměrem je i nadále podporovat silnou konkurenční Blitz scénu v atmosféře našeho zbrusu nového rapového tématu a držet krok s temnotou surové mladistvé energie naší hráčské základny,“ řekla Daria Klimchuk, vedoucí eSport týmu ve společnosti Wargaming Mobile.

Blitz Twister Cup 2019 se uskuteční v tzv. studiovém formátu v Minsku (Bělorusko), domovském městě World of Tanks Blitz. Každý zápas bude živě vysílán na oficiálním YouTube kanálu World of Tanks Blitz pomocí specializovaných anglických a ruských moderátorů.Tagy: World of Tanks Blitz  Blitz Twister Cup 2019  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

2 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.