Fanoušci hry Fortnite mají důvod k radosti, Samsung uvedl na trh exkluzivní skin Glow
autor: Mirek Kočí , publikováno 1.10.2019

Bezprostředně po uvedení telefonu Galaxy Note10 na trh oslavuje Samsung své pokračující partnerství se společností Epic Games, která stojí za vývojem hry Fortnite, uvedením exkluzivního skinu Glow.

Nový skin, který bude postupem času dostupný na větším počtu zařízení, vychází z loňského skinu Fate, ale obsahuje novou barevnou kombinaci založenou na barevných tónech Aura Glow přístroje Galaxy Note10.

V loňském roce oslavily společnosti Epic Games a Samsung uvedení Fortnite na platformě android skinem Galaxy, který je dostupný pouze na zařízeních Galaxy Note9 a Galaxy TabS4. Začátkem letošního roku vyústilo partnerství obou společností v uvedení skinu iKONIK spolu s doprovodným tanečním pohybem Love Scenario, které byly vyvinuty ve spolupráci s hvězdou korejského popu Jungem Chanwoo z kapely iKON a jsou určeny pro Galaxy S10.

Fanoušci hry Fortnite mají důvod k radosti, Samsung uvedl na trh exkluzivní skin Glow

Od svého uvedení na trh v roce 2017 se hra Fortnite stala kulturním fenoménem. Začátkem roku 2019 překročil počet hráčů registrovaných na všech platformách 250 milionů a celosvětově tento titul vygenerovala tržby přesahující 2 miliardy dolarů.

Partnerství s Epic Games poskytuje společnosti Samsung prodejní exkluzivitu, protože mobilní verze Fortnite pro Android je k dispozici pouze v obchodě Galaxy Store a na internetových stránkách Epic Games.Tagy: Fortnite  Galaxy  Samsung  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

4 čtenáři navrhli autorovi prémii: 0.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.