Podložky od Natec při herních pauzách procvičí vaše znalosti
autor: Mirek Kočí , publikováno 26.9.2019

V aktuální nabídce společnosti Natec najdeme tři podložky a všechny mají originální, edukativní a praktickou grafiku. Informace, které podložky nesou, mohou být užitečné nejen během studia, ale i při každodenním používání.

Natec MATHS je podložka pod myš s potiskem nejpoužívanějších matematických vzorců. Natec DISCOVERIES zobrazuje mapu světa a nejvýznamnější zámořské objevy a cesty a další historické informace včetně jmen mořeplavců a objevitelů a názvů lodí. Natec SCIENCE je zase plná informací, obsahuje tabulku periodických prvků a základní fyzikální a chemické vzorce.

 Podložky od Natec při herních pauzách procvičí vaše znalosti

Vrchní vrstva podložky je vyrobená z nepromokavé tkaniny, takže pokud si na stole rozlejete například čaj, nic se neděje. Speciální impregnace totiž zajistí, že rozlitá kapalina zůstane na povrchu podložky, a zabrání její absorpci do vnitřní vrstvy. Podložky jsou na spodní straně vybaveny protiskluzovou gumovou vrstvou, která zabraňuje jejich přesouvání. Obšití okrajů pak zamezuje třepení okrajů při intenzivním používání.

 Podložky od Natec při herních pauzách procvičí vaše znalosti

Díky svým neobvyklým rozměrům, 40 × 80 cm, podložky překrývají velkou část stolu a vejdou se na ne nejen myši, ale také klávesnice, nebo notebooky. Podložky jsou přitom tlusté jen 2,5 mm

Dostupnost a cena

Maxi podložky Natec 400 × 800 jsou dostupné za cenu 299 Kč včetně DPH.

 Podložky od Natec při herních pauzách procvičí vaše znalostiTagy: Natec  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.