HTC rozdává dva měsíce Viveport Infinity uživatelům headsetu Samsung Odyssey
autor: Mirek Kočí , publikováno 18.9.2019

Společnost HTC dnes oznámila, že všichni majitelé headsetů Samsung Odyssey mohou získat dva měsíce předplatného ve službě Viveport Infinity zdarma. Získají tak okamžitě knihovnu čítající více než 600 titulů, ve které nechybí hry a kreativní aplikace pro virtuální realitu. Mimo to je jistě potěší také zpřístupnění prémiového obsahu ve službě Viveport Video a slevy na hry, které do předplatného nespadají. Služba navíc měsíčně vydává i kupony pro bezplatné stažení vybraných placených titulů.

Dva měsíce předplatného zdarma si v termínu od 18. září až do konce roku mohou aktivovat nejen noví zákazníci, ale i stávající uživatelé Samsung Odyssey a Odyssey+. Další informace a návod pro uplatnění speciální nabídky naleznete v následujícím průvodci.

Služba Viveport Infinity je běžně dostupná za 399 Kč měsíčně. Za roční předplatné zákazníci zaplatí 2 999 Kč. Fanoušci virtuální reality po zaplacení cenově přijatelného poplatku získají přístup ke stovkám VR aplikací, mezi nimiž nechybí hity jako Ninja Legends, Fisherman's Tale a Angry Birds VR. Každý měsíc navíc přibývají nové tituly.

HTC rozdává dva měsíce Viveport Infinity uživatelům headsetu Samsung Odyssey

 Tagy: HTC  Samsung Odyssey  Odyssey  Samsung  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

3 čtenáři navrhli autorovi prémii: 1.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.