Unboxing superphonu Huawei Mate 30 Pro před oficiální premiérou
autor: Mirek Kočí , publikováno 17.9.2019

V poslední době slýcháváme o telefonu Huawei Mate 30 Pro čím dál častěji. Není se čemu divit, představení je doslova za dveřmi a popravdě, dosavadní úniky napovídají, že budeme mít co dočinění s jedním z nejlepších smartphonů na trhu. Na různé „leaknuté“ materiály jsme samozřejmě zvyklí, co však obvyklé není, je, když internet zaplaví několik videí s ještě nepředstaveným mobilem.

Z unboxing videí je patrné, že design telefonu odpovídá dřívějším únikům. Huawei si tak pro nás skutečně přichystal telefon s výrazným kruhovým modulem fotoaparátu, který zvolna vystupuje nad profil pomocí barevně odlišeného prstence. Na foťáku sestávajícím ze čtyř objektivů opět spolupracovala německá Leica.

Displej zařízení má prakticky nulové okraje a obsahuje výřez, ve kterém jsou ukryté senzory i trojice kamer pro autentifikaci uživatele i v naprosté tmě. Video krátce představuje i uživatelské prostředí systému Android, ve kterém však není žádná aplikace od Googlu - řada Mate 30 tedy podporu společnosti Google opravdu nedostane a tak bychom se velmi divili, kdyby se Mate 30 Pro v Evropě dostal do prodeje, nedávalo by to žádný smysl.

Jinak jste z dřívějších zpráv už asi pochytili, že Mate 30 Pro bude pohánět nová generace procesoru Kirin 990, který Huawei představil už na veletrhu IFA 2019 v Berlíně. Mimo výkonného hardwaru telefon dostane i masivní 4 500mAh baterii s podporou rychlého kabelového i bezdrátového dobíjení s výkonem 40, resp. 27 wattů.

Huawei chytré telefony řady Mate 30 představí ve čtvrtek 19. září v německém Mnichově.Tagy: Huawei  Android  Mate 30 Pro  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
17.9.2019 22:25:42   90.64.135.xxx 82
Premenujte sa na huaweituning

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 1.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.