Logitech G604 Lightspeed: herní bezdrátová myš se snímačem HERO
autor: Mirek Kočí , publikováno 16.9.2019

V nabídce společnosti Logitech se zabydlela nová myš G604 Lightspeed, která se chlubí bezdrátovým rozhraním a technologií Lightspeed. Kromě toho novinka zaujme i kvalitním snímačem HERO s rozlišením 16 000 dpi.

G604 Lightspeed nabízí šest palcem ovladatelných tlačítek, abyste mohli hrát, jak nejlépe dokážete, a s přehledem tak zvládli i ty nejnáročnější herní úkoly. Ve výbavě myši dále najdete bezdrátovou technologii Lightspeed, která umožňuje bezlagové ovládání, a špičkový optický senzor G HERO, který dokáže snímat při rychlosti pohybu až 400 ips (přes 10 m/s).

Kromě toho mohou uživatelé stisknutím tlačítka přepnout z připojení Lightspeed na Bluetooth a ovládat tak pomocí jedné myši dva různé počítače. „Jedna AA baterie vydrží až 240 hodin intenzivního hraní při použití bezdrátové technologie Lightspeed a až 5,5 měsíce při použití technologie Bluetooth,“ tvrdí výrobce.

G604 je vybavena patnácti programovatelnými ovládacími prvky, rychlým skrolovacím kolečkem s duálním režimem a jak už bylo zmíněno, i šesticí palcem ovladatelných tlačítek. Podle Logitechu lze novinku snadno naprogramovat pomocí softwaru G HUB - tato chytrá herní utilita umožňuje hráčům vytvářet vlastní profily a upravovat funkce každého tlačítka.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G604 Lightspeed bude k dostání v České republice za doporučenou cenu 2 769 Kč.

Logitech G604 Lightspeed: herní bezdrátová myš se snímačem HEROTagy: Logitech  G604 Lightspeed  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.