O2 představuje tarify NEO s neomezenými daty a navyšuje datové objemy v ostatních tarifech
autor: Mirek Kočí , publikováno 12.9.2019

V pondělí 16. září začne O2 nabízet tarify s neomezenými daty. Operátor zároveň vylepší tarify FREE, u kterých nabídne až pětinásobek dat. Všechny nové tarify, včetně těch neomezených, vyjdou jednotlivce i rodiny nejlevněji v kombinaci s internetem na doma a O2 TV ve vylepšených balíčcích O2 Spolu. K těm navíc O2 přidá všem zákazníkům nejlepší sportovní přenosy a až do léta 2020 také prémiový kanál HBO zdarma.

Od poloviny září v tarifu FREE+ Bronzový O2 zvyšuje objem dat o čtvrtinu na 4 GB a jeho cenu snižuje o sto korun. Do tarifu FREE+ Stříbrný přidal operátor více než dvojnásobek dat – zákazníkům nově dá 14 GB dat, aniž bych měnil jeho cenu.

V tarifu FREE+ Zlatý O2 objem dat dokonce zpětinásobí na 60 GB, a zákazníkům tak dle svých slov nabídne nejnižší cenu za gigabyte. O2 přidá dvojnásobek dat také do základního tarifu FREE+ Modrý a nabídne tak nejdostupnější tarif na trhu s neomezeným voláním a dostatečným objemem dat pro ty, kteří s chytrým telefonem začínají.

O2 představuje tarify NEO s neomezenými daty a navyšuje datové objemy v ostatních tarifech

O2 představuje tarify NEO s neomezenými daty a navyšuje datové objemy v ostatních tarifech

O2 nově zařazuje do nabídky tarify NEO s neomezenými daty. Zákazníkům dává možnost zvolit si rychlost podle jejich potřeb podobně jako u pevného internetu. Nové tarify včetně těch neomezených O2 nabídne nejvýhodněji v balíčcích O2 Spolu. .„Všem zákazníkům O2 Spolu, bez ohledu na to, jakou kombinaci a počet služeb si vyberou, přidáme nejlepší sport bez časového omezení a k němu HBO zdarma až do léta 2020. Zákazníci tak budou moci sledovat nejpopulárnější české i světové filmy a seriály, ale třeba také výkony fotbalové Slavie v utkáních Ligy mistrů UEFA, českou hokejovou extraligu nebo FORTUNA:LIGU,“ upřesnil bonus ke všem balíčkům O2 Spolu Jindřich Fremuth.

O2 představuje tarify NEO s neomezenými daty a navyšuje datové objemy v ostatních tarifechTagy: O2  data  tarif  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
13.9.2019 07:49:29   62.240.191.xxx 61
"Od poloviny září v tarifu FREE+ Bronzový O2 zvyšuje objem dat o čtvrtinu na 4 GB"

To nabízely 3,2 GB?

To jsou teda zoufalci, že machrujou s nějakejma 200MB ...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.