SteelSeries Arctis 1 Wireless: světově první herní USB-C bezdrátový headset
autor: Mirek Kočí , publikováno 11.9.2019

Výrobce herních periferií SteelSeries uvádí na trh světově první herní headset s USB-C pro bezztrátový bezdrátový přenos napříč čtyřmi odlišnými systémy – Arctis 1 Wireless.

Arctis 1 Wireless je headset 4 v 1 využívající 2,4GHz bezdrátovou technologii. Skrze malý USB-C dongle jej lze připojit k počítači, konzolím Nintendo Switch, PS4 a zařízením s operačním systémem Android. K dispozici je uživatelům ale také klasický 3,5mm jack konektor umožňující připojení k dalším zařízením jako je Xbox ovladač.

Headset má nízkoprofilový design a odnímatelný mikrofon ClearCast pro čistý zvuk a redukci okolního hluku. Na rozdíl od modelů Arctis 3, 5, 7 a 9X ale není mikrofon zatahovací, nýbrž kompletně odnímatelný. Arctis 1 i bezdrátový model Arctis 1 Wireless se vzdávají flexibilní čelenky ve prospěch nízkoprofilového řešení. Naopak zůstávají pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konstrukce sloužící jako slider pro nastavení velikosti hlavového mostu.

Headset SteelSeries Artis 1 Wireless je celosvětově dostupný za 119,99 eur s DPH například prostřednictvím webu www.steelseries.com.

SteelSeries Arctis 1 Wireless: světově první herní USB-C bezdrátový headset

SteelSeries Arctis 1 Wireless: světově první herní USB-C bezdrátový headsetTagy: Arctis 1 Wireless  SteelSeries  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

8 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.