Špičkový herní kokpit Predator Thronos Air stojí jako nové auto
autor: Mirek Kočí , publikováno 9.9.2019

Tradiční výrobce hardwaru a počítačového příslušenství, společnost Acer, představuje špičkový kokpit Predator Thronos Air. Navržen je zejména pro náročné hráče, kteří vysedávají denně za počítačem po dlouhé hodiny a jimž nabídne i některé nadstandardní funkce, jako třeba masáž zad.

Predator Thronos Air vypadá jako z nějakého sci-fi filmu. Kombinuje ocelovou konstrukci s polohovatelným ramenem, které se pne přes hlavu hráče a na kterém mohou být umístěny klidně až tři zakřivené displeje. Součástí futuristického kokpitu je mimo jiné i podstavec na myš a klávesnici stejně jako dostatečný prostor pro umístění herního počítače, aby vše důležité bylo hned po ruce.

Pro fajnšmekry jsou také k dispozici různé držáky na webkamery pro snadné streamování na Twitch či YouTube, úchyty na pití nebo sluchátka a chybět nemůže pochopitelně ani efektní podsvícení celé sestavy a polohování do různých úhlů. Ti největší závisláci pak jistě ocení různé masážní funkce, které po herním maratónu přijdou jistě víc než vhod.

Herní kabina Predator Thronos Air má hmotnost 324 kilogramů, nehodí se tak do všech prostor. Mnohé zájemce odradí ale hlavně svou cenou. Acer si za ni totiž řekne 13 999 dolarů, což je 400 tisíc korun bez daně. Za tuto částku už seženete nové auto.

Špičkový herní kokpit Predator Thronos Air stojí jako nové auto

Špičkový herní kokpit Predator Thronos Air stojí jako nové auto

Predator Thronos Air

Špičkový herní kokpit Predator Thronos Air stojí jako nové auto

První Predator Thronos bez "Air"Tagy: Predator Thronos Air  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
9.9.2019 10:45:58   195.243.189.xxx 80
Na druhém obrázku máte první Predator Thronos bez "Air". Ten se liší hlavně v tom, že je motorizovaný na rozdíl od Air verze. Váží více než půl tuny a je ještě dražší. Jen tak pro info...

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.