Novinky od Western Digital: Externí SSD s rozhraním SuperSpeed USB a 5TB My Passport
autor: Mirek Kočí , publikováno 6.9.2019

Na probíhajícím veletrhu IFA společnost Western Digital představila pod značkami WD Black, My Passport a My Passport pro Mac své nejnovější produkty určené pro ukládání uživatelských dat.

Mezi novinkami produktové řady WD Black stojí za povšimnutí zejména herní solid-state disk WD Black P50 Game Drive, který je ve své třídě prvním externím SSD s rozhraním SuperSpeed USB (20 Gb/s). Tento nosič bude v prodeji ještě v průběhu tohoto roku. Produktová řada WD Black zahrnuje nově i dva externí disky licencované značkou Xbox: herní disk WD Black P10 Game Drive pro Xbox One (již nyní k dostání) a WD Black D10 Game Drive pro Xbox One (k dostání koncem měsíce září). Tyto disky nabízejí také zkušební členství v programu Xbox Game Pass Ultimate.

Novinky od Western Digital: Externí SSD s rozhraním SuperSpeed USB a 5TB My Passport

Série přenosných externích disků My Passport byla nově vylepšena tak, aby lépe vyhovovala dnešním potřebám uživatelů – do prodeje se tedy dostanou nosiče v kapacitě 5 TB. Na výběr budou v černém, modrém a červeném barevném provedení a výrobce na ně poskytne tříletou záruku.

Disky My Passport budou již z výroby formátovány pro Windows 10 a nabídnou konektor USB 3.0. My Passport pro Mac bude naformátován pro macOS Mojave a vybaven rozhraním USB-C. Cena disků v provedení 1 TB je stanovena na 79,99 dolaru (1 800 Kč bez DPH).

Novinky od Western Digital: Externí SSD s rozhraním SuperSpeed USB a 5TB My PassportTagy: IFA  Western Digital  WD Black  My Passport  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

5 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 2.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.