SanDisk představil velmi rychlou CFexpress kartu a další novinky
autor: Mirek Kočí , publikováno 5.9.2019

Veletrh IFA je v plném proudu a společnost SanDisk na něm představila svou dosud nejrychlejší paměťovou kartu Extreme PRO CFexpress Card Type B, u které využila technologii NVMe nové generace. Novinka je určena především pro fotografy a kameramany, kterým poskytne konzistentní nahrávání videa v rozlišení RAW 6K. V obchodech se karta objeví ještě průběhu letošního roku.

Mimo to v Berlíně SanDisk ukázal i nejrychlejší kartu na světě s kapacitou 1 TB formátu UHS-I SD2. K dostání bude koncem září a díky své kapacitě je předurčena pro pořizování videa ve 4K rozlišení a fotografování v sekvenčním režimu.

 SanDisk představil velmi rychlou CFexpress kartu a další novinky  SanDisk představil velmi rychlou CFexpress kartu a další novinky

Dalším průlomovým produktem je světově první zařízení typu dva-v-jednom, bezdrátová nabíječka s automatickým zálohováním iXpand Wireless Charger . Tento nový produkt nabízí uživatelům současně nabíjení a lokální zálohování fotografií pro iPhony a chytré telefony s Androidem, které podporují technologii Qi. Toto řešení nabízí zajímavý způsob, jak bezpečně zálohovat digitální vzpomínky při rutinní činnosti, jakou je dobíjení telefonu. Dostupnost tohoto produktu v obchodech ovšem výrobce neoznámil.

 SanDisk představil velmi rychlou CFexpress kartu a další novinky

Pro zákazníky, kteří hledají dodatečnou ukládací kapacitu pro svůj iPhone a chtějí na něm uvolnit místo pro další fotografie a videa, SanDisk zařadí do nabídky nový flash disk iXpand Flash Drive Go. Ani u této novinky nicméně neznáme cenu ani dostupnost.

 Tagy: IFA  Extreme PRO CFexpress Card Type B  SanDisk  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

Jeden čtenář navrhl autorovi prémii: 0.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.