Stahujte z Epic Games Store herní pecky Celeste a Inside!
autor: Mirek Kočí , publikováno 30.8.2019

Herní platforma Epic Games Store obměnila znovu nabídku a plošinovku s názvem FEZ vystřídala hned dvojice titulů, které si v rámci speciální akce můžete stáhnout úplně zdarma. Tentokrát přišla řada na hry Celeste a Inside. Každá přitom běžně stojí 16 eur, tedy zhruba 400 korun.

Celeste je hra o výstupu mladé dívky Madeleine na horu Celeste. Hra zdává hold klasikám nejen svou nervy drásající náročností a pixelartovou grafikou, ale také velmi povedeným audiovizuálem. Ostatně i proto se může pochlubit řadou prestižních ocenění, mimo jiné se Celeste stala nejlepší nezávislou hrou na Game Awards 2018.

Ujít byste si rozhodně neměli ani druhou hru Inside. I v tomto případě se jedná o plošinovku a opět ne ledajakou. Za jejím vývojem stojí autoři fantastického Limba, o kterém už jste určitě slyšeli. Těšit se tak můžete na atmosférickou černobílou grafiku, složité hádanky i časté umírání.

Stahujte z Epic Games Store herní pecky Celeste a Inside!

Obě hry si můžete aktivovat zdarma na tomto odkaze. Závěrem připomínáme, že k získání Celeste a Inside potřebujete účet na Epic Store a když si hry přidáte do knihovny, zůstanou už napořád vaše.

 Tagy: Epic Games Store  Celeste  Inside  
 
Komentáře k článku
RSS
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

Redakce si vyhrazuje právo odstranit neslušné a nevhodné příspěvky. Případné vyhrady na diskuze(zavináč)pctuning.cz

7 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.